Oferta pracy

Kierownik Wydziału Produkcji

Devire

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Wydziału Produkcyjnego.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie procesów wykańczania wyrobów kutych

  • Zarządzanie zespołem

  • Realizacja założonych planów produkcyjnych

  • Zabezpieczenie środków do realizacji zadań dla podległych wydziałów

  • Aktywny udział we wdrażaniu do produkcji nowych wyrobów

  • Osiąganie założonych wskaźników i celów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra znajomość MS Office i systemu ERP

  • Mile widziana wiedza z zakresu obróbki cieplnej metali

Pracodawca oferuje

  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pakiet benefitów (m. in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów

  • wypoczynkowych)

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy