Oferta pracy

Kierownik Wydziału Produkcji

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Trzebnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego klienta - firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Wydziału Produkcji.
Kierownik Wydziału ProdukcjiNumer ref.: 191384/6196

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem produkcji,
  • udział w optymalizacji procesów,
  • odpowiedzialność za plan produkcyjny,
  • planowanie zleceń produkcyjnych,
  • tworzenie analiz i raportów z realizacji zadań,
  • prowadzenie oceny rocznej pracownikom.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane zarządzanie lub inżynieria produkcji),
  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu wydziałem produkcji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • premię miesięczną,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dodatki świąteczne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy