Oferta pracy

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

jednego z czołowych producentów asortymentu wyposażenia wnętrz.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, organizacja i kontrola procesu produkcji, w tym terminowej realizacji planów produkcyjnych

  • Wdrażanie nowych technik i technologii wytwarzania produktów

  • Organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem

  • Monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie jakości i wydajności

  • Analizowanie wydajności, kosztów i jakości produkcji oraz inicjowanie działań poprawiających jej efektywność

  • Prowadzenie korespondencji w języku angielskim

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe)

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów oraz zarządzaniu procesem

  • Wysokie zdolności komunikacyjne - komunikacja z zarządem oraz pracownikami produkcji

  • Umiejętność zarządzania zespołem ludzi

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi lean manufacturing

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na dynamiczny rozwój i osiągnięcie wysokiej produktywności

  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych technologii

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świadczenia z ZFŚS

  • świadczenia świąteczne

  • pracownicze Plany Kapitałowe