Logo Pracuj.pl

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Fabryka Pił i Narzędzi „WAPIENICA” Sp. z.o.o.O firmie

Fabryka Pił i Narzędzi „WAPIENICA” Sp. z.o.o.

Tadeusza Regera 30

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wyznaczanie celów i ich realizacja w zarządzanym Wydziale
  • zachowanie ciągłości produkcji przy optymalnym poziomie wydajności i założonym poziomie jakości
  • usprawnianie procesu produkcji pod względem wydajności i kosztów w wyznaczonym obszarze produkcyjnym
  • zarządzanie i nadzór nad przebiegiem procesu produkcji zgodnie z wymaganiami jakościowymi i kosztowymi
  • wdrożenie standardów i wymaganych procedur
  • organizacja stanowisk pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, odpowiedzialność za stan środków ochrony indywidualnej oraz ich stosowanie
  • rozwijanie i utrzymywanie skutecznej organizacji poprzez selekcję, szkolenia i motywację załogi oraz ustalanie wymogów w zakresie personelu
  • egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • zarządzanie 40 osobowym zespołem
  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • wykształcenie minimum średnie, wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem
  • znajomość narzędzi zarządzania produkcją, metod i narzędzi jakościowych
  • umiejętności analitycznego myślenia i podejmowania samodzielnych decyzji
  • umiejętność rozliczania produkcji i analizy kosztów
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • orientacja na realizację celów i osiąganie zamierzonych wyników

To oferujemy

  • interesująca i pełna wyzwań praca w firmie
  • możliwości rozwoju, szkoleń
  • przyjazna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Fabryka Pił i Narzędzi „WAPIENICA” sp. z o.o.

Kierownik Wydziału Produkcyjnego, Tadeusza Regera 30, Bielsko-Biała