Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Goldman RecruitmentO firmie

  • Kraków (okolice), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjno-handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Wydziału Produkcyjnego.
Kierownik Wydziału ProdukcyjnegoNumer ref.: 192169/6906

Opis stanowiska:

  • organizacja i nadzór nad pracą obszaru produkcyjnego,
  • utrzymanie ciągłości produkcji, realizacja celów produkcyjnych,
  • optymalizacja procesów i kosztów produkcji,
  • egzekwowanie planów oraz harmonogramów produkcji,
  • zapewnienie jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego,
  • koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym,
  • doświadczenie we wdrażaniu optymalizacji procesów,
  • znajomość procesów maszynowych,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność  pracy pod presją czasu,
  • orientacja na realizacje celów.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilność zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + jasny sytem premiowy,
  • bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń, zdobywania doświadczenia,
  • przyjazne środowisko pracy.

Ogłoszenie archiwalne