Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Wydziału Produkcyjnego (Narzędziownia)

DONAKO Sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

DONAKO Sp. z o.o.

Fabryczna 10

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad terminową oraz jakościową realizacją planu produkcji – produkcja narzędzi i przyrządów do produkcji maszyn elektrycznych,

  • utrzymywanie kosztów produkcji na poziomie budżetowym - stała analiza kosztów i podejmowanie działań usprawniających,

  • nadzór nad rozliczeniem produkcji pod względem czasu produkcji, zużycia materiałów,

  • koordynacja pracy podległego zespołu (pracownicy produkcyjni, planowanie, technologia),

  • sporządzanie niezbędnych analiz i raportów - raportowanie określonych wskaźników produkcyjnych,

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa oraz dyscypliny pracy w podległym obszarze.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn),

  • min. 3 lat doświadczenia w koordynacji narzędziowni (maszyny konwencjonalne i CNC),

  • bardzo dobra znajomość procesów obróbki skrawaniem,

  • umiejętność rozwiazywania problemów i decyzyjność,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju i wdrażania własnych, nowatorskich rozwiązań

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zakresu odpowiedzialności,

  • Pakiet motywacyjny (opieka medyczna, Multisport, bony świąteczne, dodatek wakacyjny).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Producent najwyższej jakości komponentów i narzędzi oraz dostawca usług i technologii dla przemysłu elektromaszynowego stosowanych zarówno w konwencjonalnych jak i nowych źródłach energii.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby, spełniające stawiane wymagania, prosimy o nadesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.