Oferta pracy

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

EcoWipesO firmie

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych.
Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy
misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia
i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy
z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,
ludzi, którym bliskie jest dobro planety,

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy obszaru produkcyjnego, zapewnienie ciągłości produkcji, rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • Analizowanie i monitorowanie procesów produkcyjnych, stałe ich udoskonalanie
  • Podejmowanie działań w celu zwiększania efektywności i jakości produkcji wyrobów
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Kierowanie podległym zespołem, wspieranie Liderów Zmianowych
  • Dbanie o pozytywne relacje między pracownikami, zapewnienie pozytywnej atmosfery pracy
  • Motywowanie, wspieranie rozwoju umiejętności pracowników
  • Dbanie o działania zgodne ze standardami bhp
  • Nadzorowanie sprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń, reagowanie na awarie, współpraca z Działem Technicznym
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne lub powiązane z zarządzaniem/produkcją
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją pracy zespołu produkcyjnego
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem produkcyjnym w branży FMCG
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość MsOffice, mile widziana znajomość systemów klasy ERP (pracujemy w SAP)
  • Znajomość procedur z rodziny ISO, GMP, HACCP, znajomość Lean Manufacturing, 5S
  • Zmysł techniczny
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność organizacji pracy zespołu
  • Wysokie umiejętności w zakresie kierowania ludźmi: wyznaczania zadań, egzekwowania, tworzenia zgranego, sprawnie funkcjonującego zespołu
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, otwartość
  • Inicjatywa w działaniu, zorientowanie na cel
  • Chęć do pracy w dynamicznym środowisku

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV mailem
za pomocą przycisku:

Chcesz być na bieżąco?
Obserwuj profile

... i dołącz do teamu #earthchangers

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy