Oferta pracy

Kierownik Wydziału Produkcyjnego (Obróbka Plastyczna Blach)

GRUPA KAN

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i organizacja pracy podległego wydziału produkcyjnego – obróbka plastyczna blach

  • nadzorowanie realizacji założonych planów produkcyjnych pod względem ilościowym, jakościowym i terminowym

  • monitorowanie przebiegu procesów produkcyjnych; optymalizacja wykorzystania zdolności produkcyjnych stanowisk w podległym obszarze

  • nadzorowanie poprawności rejestracji produkcji w oparciu o program MES

  • nadzór nad gospodarką materiałową w procesie produkcji

  • analiza i rozwiązywanie bieżących problemów na produkcji

  • wdrażanie nowych technik zarządzania i technologii wytwarzania produktów

  • bezpośrednia współpraca z pionami produktu, technologii i jakości w zakresie poprawy produktywności, obniżania kosztów oraz poprawy jakości produkowanych wyrobów

  • inicjowanie i nadzorowanie realizacji założeń Lean Manufacturing

  • dbanie o standardy BHP oraz stan techniczny parku maszynowego w podległym obszarze

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania produkcją, mile widziana znajomość procesów obróbki metali

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne

  • umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji

  • dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • znajomość systemów typu ERP

  • znajomość narzędzi do optymalizacji produkcji oraz umiejętność ich wdrażania – Lean Manufacturing

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych

To oferujemy

  • satysfakcję z pracy

  • bycie członkiem zespołu polskiego Lidera rynku instalacji

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • rozwojowe szkolenia produktowe (wewnętrzne i zewnętrzne)

  • kursy językowe finansowane przez firmę

  • możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • dużą samodzielność w działaniu

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. katy Multi Sport, karta prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie pracownicze)

  • wyposażenie stanowiska pracy: laptop, telefon (praca stacjonarna)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

GRUPA KAN

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

Przewiń do profilu firmy