Kierownik Wydziału Produkcyjnego – Obróbka Skrawaniem

UNIA Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • terminowa realizacja planu oraz nadzór nad procesem produkcyjnym działu CNC

  • planowanie, organizowanie oraz nadzorowanie i motywowanie pracy zespołu

  • kontrola pracy działu CNC oraz jakości wykowywanej pracy podczas procesu produkcyjnego

  • zarządzanie efektywnością procesu produkcyjnego, dbanie o wydajność oraz jakość produktów

  • zarządzanie podległym zespołem kilkunastu operatorów maszyn konwencjonalnych i CNC

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie bazowe doświadczenie zawodowe jako ustawiacz/operator maszyn CNC,

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym/liderskim

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień obróbki skrawaniem

  • dobra znajomość zagadnień i doświadczenie w dziedzinie obróbki skrawaniem metali

  • mile widziane doświadczenie zawodowe jako ustawiacz/ operator maszyn CNC

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie – lidera na rynku polskim o zasięgu międzynarodowym

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji

  • pracę w doświadczonym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne

UNIA to największy polski producent maszyn rolniczych. Wytwarza ich rocznie blisko 25 000, z czego ponad 10 000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie. Aby je zbudować zużywa rocznie 100 000 ton najwyższej jakości stali.

Cztery fabryki UNIA (Grudziądz, Brzeg, Słupsk, Kąty Wrocławskie) to łącznie ponad 1200 pracowników na 11,5 ha powierzchni produkcyjnej oraz w nowoczesnych biurach konstrukcyjnych i technologicznych.

Łączna oferta fabryk obejmuje ponad 700 pozycji. Wśród produktów UNIA znajdują się m.in. sprzęt do uprawy i siewu, ochrony roślin, nawożenia mineralnego i organicznego uprawy ziemniaka, przyczepy, maszyny do zbioru zielonek oraz urządzeń do przechowywania ziarna.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje