Oferta pracy

Kierownik wydziału produkcyjnego przemysłowych pomp ciepła

Viessmann Technika GrzewczaO firmie

Viessmann Technika Grzewcza

177

Gniewomierz (pow. legnicki)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie bieżącą produkcją przemysłowych pomp ciepła

  • udział w międzynarodowych projektach rozwojowych związanych z produkcją przemysłowych pomp ciepła, w

  • tym w projektach związanych z nową lokalizacją produkcji przemysłowych pomp ciepła

  • bieżąca realizacja zadań w interdyscyplinarnym i międzynarodowym zespołem (R&D, inżynieria, konstrukcja,

  • zakupy, logistyka, dystrybucja)

  • realizacja celów związana ze zwiększeniem efektywności linii poprzez identyfikowanie obszarów usprawnień

  • inicjowanie procesów optymalizacyjnych w duchu lean managementu i filozofii Kaizen

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe techniczne o kierunku związanym z techniką chłodniczą, ciepłowniczą i klimatyzacyjną

  • doświadczenie w zarządzaniu linią produkcyjna lub międzynarodowymi projektami produkcyjnymi, w tym określanie celów, wspieranie zespołu w ich realizacji

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz związane z motywowaniem zespołu: stawiania celów, wspierania w realizacji oraz przekazywanie informacji zwrotnej

  • dobra znajomość narzędzi lean management

  • proaktywna postawa i motywacja do ponadprzeciętnych osiągnięć\

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o pozycji lidera techniki grzewczej

  • udział w ciekawych projektach produkcyjnych, w tym projekcie greenfield (przeniesienie produkcji do nowej lokalizacji)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • catering

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917r., zatrudnia obecnie 12100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,8 mld euro. Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Viessmann kładzie szczególny nacisk na odpowiedzialne działanie. We wszystkich procesach zwracamy uwagę na technologie przyjazne środowisku naturalnemu oraz wspieramy zastosowanie energii odnawialnych.

Zakład w Legnicy istnieje od 2000 roku, zatrudnia ponad 700 pracowników i dostarcza podzespoły dla Grupy Viessmann, produkowane w oparciu o Lean Management oraz szeroko rozwiniętą giełdę pomysłów pracowniczych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj do 26.06.2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.