Oferta pracy

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

WnD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sucha 1/3

Rąbień (pow. zgierski)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego.

  • Uzyskanie i utrzymanie wskaźników wydajnościowych/ jakościowych zgodnie z wyznaczonymi celami.

  • Nadzorowanie przestrzegania standardów w zakresie BHP.

  • Nadzór nad zużyciem materiałów produkcyjnych oraz narzędzi.

  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną wykorzystywaną w obszarze.

  • Ustalanie priorytetów produkcyjnych.

  • Realizacja polityki personalnej (motywowanie zespołu, udzielanie informacji zwrotnej, nadzór nad procesem rozwoju kompetencji pracowników i wdrażania nowych).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją.

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing.

  • Umiejętność analizy danych i podejmowania na tej podstawie adekwatnych decyzji.

  • Praktyczna znajomość MS Excel.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników do 20 osób.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze oraz interpersonalne.

  • Wysoki poziom odpowiedzialności i sumienności.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży.

To oferujemy

  • Pełnoetatową, stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

  • Pełen pakiet wdrożeniowy – szkolenia merytoryczne z najlepszymi specjalistami

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole stanowiącym mieszankę doświadczenia i młodości

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

  • Jasny system premiowania oparty o twarde wskaźniki

  • Szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

  • Dodatek 100 PLN miesięcznie na zakupy w stołówce firmowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

WnD to okna i drzwi, zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących trwałych produktów wysokiej jakości, które zapewnią wygodne użytkowanie na lata. Zakład produkcyjny w Rąbieniu, obok Łodzi, rozwijamy korzystając z wieloletniego doświadczenia Grupy Oknoplast. Szukasz wyzwań, jesteś otwarty i pomysłowy? Czekamy na Ciebie. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy