Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

BA GLASS POLAND Sp. z o.o.

  • Poznańska 35, Sieraków
    Sieraków, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Poznańska 35

Sieraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie wydziałem produkcyjnym

  • optymalizowanie procesu produkcyjnego

  • zapewnienie jakości produkcji w podległym obszarze

  • opracowywanie i utrzymywanie parametrów procesu technologicznego

  • zarządzanie podległym zespołem

  • zarządzanie budżetem kosztowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane budowa maszyn, mechanika, mechatronika

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi – min. 3-5 lat

  • proaktywność w działaniu

  • nastawienie na realizację zadań i ciągłe doskonalenie

  • zdolności analityczne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. prywatną opiekę medyczną, świąteczne świadczenia pieniężne, kartę Mulitisport

  • pełne wyzwań, odpowiedzialne stanowisko pracy

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w międzynarodowym środowisku

Firma BA Glass Poland należy do międzynarodowej grupy BA GLASS i jest jednym z największych producentów opakowań szklanych dla branży spożywczej. W 12 hutach zatrudnia blisko 4000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy