Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik wydziału produkcyjnego

Klient Pracuj.plO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i organizacja pracy wydziału produkcyjnego, specjalizującego się w produkcji mebli tapicerowanych;

  • odpowiedzialność za wyniki produkcji, kluczowe wskaźniki, terminową realizację planu produkcyjnego;

  • wdrażanie nowych technik i technologii wytwarzania produktów;

  • zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy oraz wykonywanie jej zgodnie z ustalonymi procedurami pod względem jakości, terminowości oraz efektywności;

  • rozwój kompetencji podległego zespołu;

  • rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia, opracowywanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących efektywność procesów produkcyjnych oraz dążenie do poprawy jakości;

  • bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Produkcji w zakresie zarządzania procesami;

  • odpowiedzialność za właściwe wykorzystanie powierzonych środków technicznych.

Nasze wymagania

  • kilkuletniego doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją, mile widziane w produkcji meblarskiej;

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne;

  • umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji;

  • doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem;

  • znajomość narzędzi do optymalizacji produkcji oraz umiejętność ich wdrażania – Lean Manufacturing;

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych;

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity;

  • niezbędne narzędzia pracy.

Klient Pracuj.pl

Dla naszego klienta z branży mebli tapicerowanych poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownika wydziału produkcyjnego

Przewiń do profilu firmy