Oferta pracy

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Klient Pracuj.pl

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac związanych z realizacją zadań produkcyjnych w celu osiągnięcia wysokiej jakości produkowanych wyrobów oraz planu produkcyjnego

  • Skuteczne zarządzanie 150-osobowym zespołem

  • Rozwiązywanie bieżących problemów organizacyjnych, technicznych i materiałowych

  • Zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz zespołu

  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP i standardów ISO

  • Inicjowanie i wdrażanie działań podnoszących efektywność procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe branżowe np. optymalizacja procesów produkcyjnych, zarządzanie produkcją

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania procesami produkcji

  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem

  • Znajomość zagadnień i procedur nowoczesnych systemów planowania produkcji oraz zasad zarządzania jakością

  • Umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami Lean Manufacturing

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia

  • Szeroki pakiet socjalny

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bezpłatną opiekę medyczną na terenie całego kraju

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego