Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

ZUGIL S.A.

  • Wieluń

    Wieluń, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad pracą Wydziału Konstrukcyjno - Montażowego pod względem jakości, terminowości i bezpieczeństwa pracy,

  • optymalizacja procesów i inicjowanie działań podnoszących wydajność i efektywność,

  • zarządzanie i raportowanie pracy podległych pracowników, egzekwowanie planów oraz harmonogramów produkcji,

  • optymalizacja kosztów wytwarzania, usprawnianie i rozwijanie procesu produkcyjnego.

  • ścisła współpraca z pozostałymi komórkami w firmie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • dobra wiedza z zakresu przetwórstwa stali głównie procesu spawania. Mile widziana wiedza z zakresu obróbki mechanicznej i antykorozji.

  • doświadczenie min 3 lata na podobnym stanowisku związanym z produkcją konstrukcji stalowych

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dobra komunikacja.

  • umiejętność sprawnego określania celów i zadań dla podległych pracowników

  • umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na realizacje celów.

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • prawo jazdy kategorii B.

  • mile widziana znajomość języka angielskiego i dowolnego oprogramowania ERP w zakresie zarządzania produkcją.

To oferujemy

  • stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • możliwość szybkiego podjęcia pracy

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • fundusz socjalny/ dofinansowanie do wypoczynku pracowników

  • praca w stabilnej firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży

ZUGIL S.A.

ZUGIL Spółka Akcyjna w Wieluniu to lata tradycji i doświadczenia w zakresie projektowania, wykonawstwa i modernizacji urządzeń oraz kompletnych obiektów technologicznych. ZUGIL to firma licząca się w Polsce i Europie w branży powłok ochronnych i dekoracyjnych, a także strategiczny dostawca konstrukcji maszynowych dla wielu uznanych producentów.

Przewiń do profilu firmy