Oferta pracy

Kierownik wydziału produkcyjnego

"WDX" S.A.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem pracowników wydziału.

  • Planowanie produkcji oraz realizacja zadań wynikających ze zleceń i planów produkcji wydziału.

  • Nadzór i prowadzenie kontroli jakości procesu za zgodność z dokumentacją techniczną i zleceniami produkcji.

  • Wykonywanie pomiarów procesu i wyrobów.

  • Dobór zasobów technicznych do potrzeb technologii wykonania zleceń.

  • Inicjowanie rozwiązań podnoszących wydajność i efektywność produkcji.

  • Rozliczanie czasu pracy podległego zespołu.

  • Współpraca z działem konstrukcyjnym i technologicznym w zakresie dostosowania wyrobów do posiadanych narzędzi i dostępnych technologii.

  • Zadania wynikające z bieżących potrzeb produkcyjnych i organizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechanika/budowa maszyn lub OiZ .

  • Staż pracy min. 5 lat, w tym min. 2 lata na stanowiskach samodzielnych lub jako kierujący zespołem produkcji (preferowany profil produkcji – maszynowy).

  • Praktyczna znajomość technologii obróbki skrawaniem, plastycznej, spawalnictwa, kontroli jakości, montażu maszyn/urządzeń mechanicznych.

  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania produkcją (planowanie, rozliczanie, optymalizacja, gospodarka magazynowa).

  • Znajomość rysunku technicznego oraz programów środowiska A-Cad.

  • Znajomość zasad obsługi maszyn CNC (centrum obróbcze, laser, prasa krawędziowa) będzie dodatkowym atutem.

  • Wskazane posiadanie uprawnień: SEP.

  • Doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP.

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia tematyczne).

  • Pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne).

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

"WDX" S.A.

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT.

Przewiń do profilu firmy