Kierownik Wydziału Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 13.06.2019
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 13.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Łódź

    Zadania:

    • Dążenie do osiągania efektywnych wskaźników produkcyjnych oraz odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego, jakość produktów oraz kontrolę kosztów w podległym obszarze.
    • Zarządzanie podległym obszarem, personelem i procesami produkcyjnymi.
    • Kierowanie, motywowanie i rozwijanie podległego zespołu.
    • Opracowywanie programów, projektów, celów i wskaźników w celu doprowadzenia organizacji do najwyższego poziomu wydajności operacyjnej.
    • Identyfikacja braków w podległym obszarze produkcji, proponowanie działań doskonalących i nadzorowanie wdrażania działań mających na celu poprawę wydajności produkcji, przy jednoczesnej współpracy z zespołami ds. ciągłego doskonalenia .
    • Wdrażanie standardowej metodologii ABB w zakresie doskonalenia procesów, szkoleń i metod.
    • Współpraca z lokalnym działem HR oraz innymi działami zakładu celem realizacji wskaźników.
    • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy oraz doskonalenie środowiska pracy.
    • Szerzenie wartości ABB w swojej codziennej pracy.

    Wymagania:

    • Magister Inżynier, preferowany kierunek: Technologia Polimerów.
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
    • Wysoko rozwinięte kompetencje z zakresu zarządzania zespołem oraz organizacja pracy własnej i podległych pracowników poparte doświadczeniem.
    • Znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
    • Znajomość obsługi SAP lub innego programu klasy ERP.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

    Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.