Kierownik Wydziału Realizacji i Serwisu Usług Technicznych

LERTA

umowa o pracę
9 50013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
11 40015 600 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Wydziałem Realizacji i Serwisu Usług Technicznych (m.in.: Kompensacja Mocy Biernej, budowa stacji transformatorowych, instalacje OZE, audyty efektywności energetycznej, Systemy Zarządzania Energii),

  • Doskonalenie i optymalizacja wewnętrznych procesów operacyjnych,

  • Zarządzanie zapasami i łańcuchem dostaw,

  • Współpraca z dostawcami i kontrahentami,

  • Ustalanie polityki kosztowej,

  • Nadzór nad realizacją zleceń,

  • Raportowanie wykonanych działań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika, energetyka, automatyka, mechatronika lub pokrewne,

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem realizującym usługi energetyczne,

  • Doświadczenie w opracowywaniu analiz kosztowych,

  • Znajomość zagadnień dotyczących m.in.: usług energetycznych, efektywności energetycznej, odnawialnych źródeł energii, magazynowania energii,

  • Znajomość w zakresie Prawa Energetycznego oraz Rynku Energii,

  • Umiejętność pracy w wielu procesach jednocześnie,

  • Bardzo dobra organizacja i umiejętność planowania pracy własnej i Twojego zespołu,

  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę,

  • Wysoka orientacja na cel,

  • Umiejętności analityczne,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Uprawnienia SEP pow. 1kV E+D.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój,

  • Pakiet medyczny Medicover,

  • Bezpłatne zajęcia z lektorem języka angielskiego,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie,

  • Dostęp do firmowej biblioteczki online,

  • Możliwość udziału w Programie Poleceń Pracowniczych,

  • Kartę sportową Medicover Sport,

  • Formę współpracy Umowę o pracę lub kontakt B2B,

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

LERTA

Lerta to innowacyjna firma energetyczna, która rozumie potrzeby wytwórców i odbiorców energii. Dlatego proponuje przyjazne dla środowiska, skrojone na miarę rozwiązania, pozwalające łączyć uczestników rynku energetycznego. To co nas wyróżnia to Wirtualna Elektrownia Lerta. To inteligentne oprogramowanie, które łączy wielu wytwórców, magazyny energii i konsumentów w jeden zoptymalizowany ekosystem, pozwalający w czasie rzeczywistym planować i dostosowywać produkcję energii oraz inteligentnie handlować na rynku energii przy jak najniższych kosztach operacyjnych.

Przewiń do profilu firmy