Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik wydziału

SUPON S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie zleceń

i sprzedaż usług związanych z ochroną przeciwpożarową oraz kierowanie grupą serwisową i instalatorami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku,

  • umiejętności organizacyjne i interpersonalne,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • szkolenia i rozwój zawodowy,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód,telefon, itp.