Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Wydziału Utrzymania Ruchu

Wagony Świdnica Sp. z o.o. (Oddział w Oławie)O firmie

Wagony Świdnica Sp. z o.o. (Oddział w Oławie)

Generała Władysława Sikorskiego 15

Oława

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca analiza stanu technicznego urządzeń zakładu produkcyjnego

  • nadzór techniczny i zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku maszynowego

  • rozwiązywanie problemów utrzymania ruchu w sytuacjach awaryjnych

  • analiza przyczyn awarii

  • planowanie i nadzór nad realizacją inwestycji prowadzonych w firmie

  • opiniowanie założeń technicznych na budowę, modernizację i remonty

  • organizowanie prac wykonawczych przy urządzeniach mechanicznych przez służby własne oraz wykonawców zewnętrznych

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego

  • zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy orasz przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowsku w firmie produkcyjnej

  • bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień mechaniki maszyn i urządzeń przemysłowych

  • mile widziane uprawnienia dozorowe lub eksploacyjne

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia

  • umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju

  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych

  • bogaty pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • premia roczna

Jesteśmy Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie, jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu The Greenbrier Company, wiodącego producenta wagonów towarowych w Ameryce Północnej, Europie i Ameryce Południowej. Należymy do Grupy Greenbrier Europe, która w Polsce ma ulokowane 3 zakłady produkcyjne w Świdnicy, Oławie i Tarnobrzegu.

Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie to firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji, naprawie, modernizacji i przeglądach okresowych taboru kolejowego.

Chcesz pracować w renomowanej firmie, gdzie podstawą sukcesu są dobrze wykształceni i zmotywowani pracownicy?

Przewiń do profilu firmy

CZEKAMY NA CIEBIE!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.