Oferta pracy

Kierownik Wydziału

ZPUE S.A.

  • Włoszczowa

    Włoszczowa, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie i nadzór nad procesem produkcji;

  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobu i procesu produkcyjnego oraz organizacji i metod pracy;

  • Monitorowanie kosztów wydziałowych oraz stopnia realizacji założeń budżetowych;

  • Bieżąca współpraca z obszarem badań i rozwoju przygotowania produkcji oraz technologią procesową;

  • Ścisła współpraca z powiązanymi wydziałami w zakresie monitorowania dostaw i poziomu zapasów komponentów;

  • Przestrzeganie przepisów oraz standardów BHP.

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją;

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, jakościowych oraz organizacyjnych;

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów jakościowych i Lean Manufacturing;

  • Gotowość do relokacji (miejsce pracy: Włoszczowa);

  • Dynamizm i energia w działaniu - systematyka, sumienność oraz dokładność;

  • Samodzielność i decyzyjność.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej;

  • Wsparcie we wdrożeniu;

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;

  • Rozwój i doskonalenie swoich kompetencji.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy