Oferta pracy

Kierownik Wydziału Wsparcia Procesów Biznesowych

Millennium Leasing Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Millennium Leasing Sp. z o. o.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 29 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem realizującym projekty optymalizacyjne i rozwojowe
  • Zarządzanie budżetem IT
  • Mapowanie procesów i ich analiza
  • Projektowanie rozwiązań i wymagań do rozwoju nowych lub modyfikacji istniejących procesów biznesowych
  • Prowadzenie inicjatyw i projektów od fazy analizy do wdrożenia,
  • Monitorowanie projektów, tworzenie harmonogramów i dokumentacji projektowej
  • Definiowanie mierników ilościowych i jakościowych dla procesów i projektów (KPI/SLA)
  • Prowadzenie warsztatów i spotkań projektowych
  • Wykonywanie analiz biznesowych i specyfikacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów i inicjatyw
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji: MS Excel/MS PowerPoint
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów/spotkań projektowych
  • Znajomość zagadnień dotyczących zarządzania projektami
  • Otwartość na nowe inicjatywy, projekty, zadania
  • Kreatywność w wypracowywaniu rozwiązań
  • Zdolności komunikacyjne
  • Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi oraz IT

Dodatkowymi atutami będą:

  • Praca w firmach konsultingowych
  • Znajomość specyfiki procesów bankowych i finansowych
  • Praktyczna znajomość metodyk PRINCE2, PMI, LEAN, SIX SIGMA
  • Umiejętność mapowania procesów (VSM, BPMS)
  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny
  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym
Millennium Leasing sp. z o. o. jest administratorem Twoich danych osobowych zawartych w otrzymanym od Ciebie formularzu kontaktowym i w załączonym przez Ciebie CV. Pełne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, a w szczególności dotyczące administratora Twoich danych osobowych, Inspektora Ochrony Danych, celu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz kategorii Twoich danych osobowych, które Millennium Leasing sp. z o. o. będzie przetwarzać, okresu przetwarzania Twoich danych osobowych, komu Twoje dane osobowe mogą być ujawniane, a także o przysługujących Tobie uprawnieniach związanych z powierzeniem do przetwarzania Millennium Leasing sp. z o. o. Twoich danych osobowych, znajdziesz na stronie internetowej pod adresem: https://www.millennium-leasing.pl/kariera.
Klikając przycisk "Wyślij" - wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Millennium Leasing sp. z o. o. Twoich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym i w załączonym przez Ciebie CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie w/w. danych osobowych jest dobrowolne.
Zgodę można w dowolnym czasie wycofać, wysyłając wiadomość na adres:
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody.
Więcej o Millennium Leasing na: www.millennium-leasing.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy