Oferta pracy

Kierownik Wydziału Zakupów Ogólnych

PWPW S.A.

  • Świętojerska 3/5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

PWPW S.A.

Świętojerska 3/5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z obszarami biznesowymi w zakresie planowania i realizacji potrzeb zakupowych dotyczących kategorii ogólnych (Indirect) - marketing, kategorie administracji ogólnej, usługi profesjonalne, środki i usługi transportowe itp.

  • Organizacja pracy zespołu kupieckiego, rozwój kompetencji, budowanie zaangażowania, określanie celów i planów realizacji

  • Wspieranie programu transformacji funkcji zakupowej w spółce, optymalizacja procesu zakupowego, wdrażanie nowych standardów i narzędzi zakupowych

  • Analiza i konsolidacja zapotrzebowań spółki, w celu zawierania umów ramowych, nadzór nad realizacją umów ramowych

  • Wypracowywanie standardów umów oraz innej niezbędnej dokumentacji zakupowej

  • Rozpoznanie rynku i budowanie bazy dostawców oraz poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw

  • Monitorowanie procesów zakupowych, zgodnie z przyjętymi w spółce standardami

  • Analiza efektywności zarządzanego obszaru zakupowego, budowanie kultury ciągłego doskonalenia i optymalizacji wdrażanych rozwiązań

  • Przygotowywanie raportów i analiz (cyklicznych i ad-hoc)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w zakupach, w tym min. 3 letnie doświadczenie w kontraktowaniu zakupów ogólnych (indirect)

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobra znajomość rynku oraz dostawców z obszaru zakupów ogólnych

  • Doskonała wiedza i umiejętności w zakresie zarządzania kategoriami zakupowymi oraz technik kontraktacji

  • Znajomość narzędzi SAP oraz e-procurement (e-aukcje, e-sourcing, e-katalogi)

  • Doskonałe umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2

  • Proaktywność i doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętności analityczne oraz negocjacyjne

  • Doświadczenie pracy w zespołach multidyscyplinarnych

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w kontraktacji usług logistycznych

  • Znajomość metodologii zarządzania projektami

  • Referencje

To oferujemy

  • Dobra atmosfera

  • Ciekawe projekty

  • Stabilne zatrudnienie

  • Świetne połączenia komunikacyjne

  • Dofinasowanie do karty MultiSport Plus

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa kwalifikacyjna z Dyrektorem Biura

3

Informacja zwrotna i zatrudnienie

PWPW S.A.

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych firm w branży security printing. Tworzymy bezpieczne i innowacyjne rozwiązania dla administracji, przedsiębiorców i każdego z nas.

Przewiń do profilu firmy