Kierownik Wytwórni Mieszanek Asfaltowych (m/k)

  • Stryków, łódzkie
  • Kierownik
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sukces zależy od pracy zespołowej!

    STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

    Zostań częścią naszego zespołu!

    Do realizacji projektu w woj. łódzkim - Stryków poszukujemy osoby na stanowisko:

    Job-ID: req25647

    Zadania:

    • zarządzanie procesem produkcji mas włącznie z bieżącą kontrolą jakości
    • zapewnianie stałej zdolności produkcyjnej wytwórni
    • planowanie zakupu surowców
    • negocjowanie cen oraz warunków dostaw surowców do produkcji
    • zarządzanie zespołem pracowników

    Wymagania:

    • mile widziane 3-letnie doświadczenie na oferowanym stanowisku
    • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, elektroniki
    • dobra organizacja pracy, sumienność, fachowość
    • dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B)

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
    • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
    • kursy językowe: angielski i niemiecki
    • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
    • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • krótszy dzień pracy w piątek