Oferta pracy

Kierownik Zabezpieczenia i Kontroli Dostępu

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Małogoszcz, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Segment: Produkcja

Twoje zadania:

  • Nadzór nad zabezpieczeniem terenu inwestycji pod względem kontroli dostępu do terenów objętych pracami projektowymi,
  • Prowadzenie wybranych projektów inwestycyjnych dotyczących modernizacji zakładu,
  • Koordynowanie i dostosowywanie organizacji ruchu do aktualnych potrzeb zakładu produkcyjnego,
  • Współpraca z Kierownikiem Logistyki Lafarge Cement oraz Zakładowym kierownikiem logistyki wewnętrznej,
  • Nadzór nad zakładowym systemem monitoringu dot. placów budowy,
  • Współpraca z jednostkami administracji publicznej (PIP, WIOŚ, RDOŚ, Sanepid, Nadzór Budowlany, etc.).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile wydziale budownictwo lub pokrewne),
  • Umiejętność czytania rysunków  technicznych,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wiedza  z zakresu prawa pracy, regulacji przepisów z zakresu ochrony środowiska, prawa budowlanego,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolności interpersonalne niezbędne w bezpośrednim kontakcie z zespołami projektowymi .
  • Zaangażowanie, dokładność i sumienność podczas wykonywania przydzielonych zadań.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy