Oferta pracy

Kierownik Zakładu

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym w Poznaniu ( docelowo zespół ok.25 osób)

  • Nadzorowanie działań produkcyjnych, ustalanie priorytetów i zarządza niezasobami w celu zapewnienia terminowej produkcji

  • Wykorzystywanie wiedzy z zakresu biznesu i zasad zarządzania (budżetowanie, planowanie strategiczne, alokacja zasobów, zasoby ludzkie) w celu realizacji celów zakładu

  • Rrozwijanie procesówy, które maksymalizują zarządzanie, bezpieczeństwo, efektywność i produktywność

  • Odpowiedzialność za wydajność produkcji, jakość produktów i terminowość dostaw

  • Wdrażanie Lean Management i kultury ciągłego doskonalenia jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem, inżynierii lub równoważne

  • Nie mniej niż dziesięć lat doświadczenia na stanowiskach operacyjnych, w tym co najmniej pięć lat w bezpośrednim zarządzaniu zakładem produkcyjnym

  • Wiedza w zakresie przywództwa, komunikacji, podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i zarządzania finansami

  • Preferowane doświadczenie w branży poligraficznej, obróbki metalu lub projektowania i budowy wystaw

  • Kompetencje w zakresie wdrażania Lean Manufacturing / Six Sigma

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego oraz przysłanie cv w jednym z podanych języków

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w międzynarodowej renomowanej firmie

  • Adekwatne wynagrodzenie (stała pensja + premia roczna)

  • Gruntowne szkolenie wdrażające, szkolenia dodatkowe

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • Niezbędne narzędzia (laptop, telefon komórkowy)

  • Elastyczny czas pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma – drukarnia cyfrowa - działającą głównie na rynku handlu detalicznego, budownictwa targowego i organizacji imprez. Firma posiada oddzialy na trzech kontynentach i współpracuje z markami na całym świecie. Jej produkty można znaleźć np. w sklepach i witrynach wielu producentów mody, na targach jako stoiska wystawowe lub podczas imprez takich jak Niemiecka Liga Piłki Nożnej.

W ramach ekspansji na rynki zagraniczne, firma niedawno otworzyła odział w Polsce i planuje uruchomienie zakładu produkcyjnego w Poznaniu. W związku z tym, poszukujemy obecnie dla naszego Klienta doświadczonego Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Kierownik zakładu – branża poligraficzna

Przewiń do profilu firmy