Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zakładu ds. produkcji i logistyki

OPTIMA NATURA sp. z o.o.

  • Działdowo

    Działdowo, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie i koordynowanie pracy niedużego zespołu produkcyjnego i magazynu

  • Budowanie zaangażowania i rozwój podległych pracowników oraz innych pracujących na terenie obiektu

  • Planowanie i nadzór wykonania założeń produkcyjnych pod względem bezpieczeństwa pracy, jakości, ilości oraz efektywności kosztowej a szczególnie właściwego zaopatrzenia w surowce i optymalizacji zapasów

  • Podnoszenie efektywności procesu produkcji poprzez proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,

  • Utrzymanie ciągłości produkcji, realizacja celów produkcyjnych i super obsługi dostaw do Klienta

  • Diagnozowanie problemów, optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i logistycznych

  • Bieżąca analiza i raportowanie wskaźników produkcyjnych i dostaw /obsługi Klienta

  • Nadzór nad procesem wdrożenia i aktualizacji wymaganej dokumentacji produkcyjnej

  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz kalkulacji na potrzeby organizacji

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Osoba której szukamy: posiada udowodnione niezbędne umiejętności do realizacji w/w wyzwań i/lub potencjał by ewentualne braki nadgonić w trakcie pracy –preferowane wykształcenie wyższe – techniczne

  • posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym, magazynu i obsługi wysyłek

  • ma bardzo dobrą organizację pracy własnej oraz ustalania priorytetów

  • posiada umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność analitycznego myślenia i radzi sobie z presją czasu

  • używa faktów, liczb, rozmowy o korzyściach a nie tylko buduje miłe relacje

  • dąży do celu i osiąga satysfakcję z jego realizacji oraz ma radość z tego co robi na co dzień w pracy

  • ma potrzebę ciągłego doskonalenia – mile widziana znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją

  • przykłada dużą uwagę do komunikacji, potrafi zaangażować się w to, co robi i podchodzi do swojej pracy odpowiedzialnie

  • ma naturalną chęć uczenia się i rozwoju, jest elastyczna i otwarta na wyzwania

  • jest sumienna i uczciwa, z etycznym podejściem do biznesu

  • ceni sobie pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę i wzajemne zaufanie

To oferujemy

  • będziemy doceniać Twoje sukcesy, wspierać Cię w pracy i wspólnie uczyć się na błędach

  • będziemy Cię wynagradzać wg. transparentnego systemu (wynagrodzenie stałe oraz premia)

  • z nami możesz planować rozwój kariery i sam/a możesz się do tego przyczynić

  • zawarcie fair umowy wg. tego co wspólnie ustalimy

  • narzędzia do realizacji zadań na powierzonym stanowisku

Optima Natura to ekspert w dziedzinie naturalnych olejków eterycznych stosowanych w aromaterapii. Zarówno w domowym zaciszu jak i w pracy, u praktyków yogi, w saunie, spa, fitness, gabinetach kosmetycznych i na zajęciach DIY. Oferujemy apteczne 100% naturalne olejki eteryczne Optima Natura oraz naturalne oleje do masażu i pielęgnacji a przede wszystkim unikalne produkty powstające na ich bazie. Np. Olejek Złodziei® BESTSELLER i HIT KAŻDEJ DOMOWEJ APTECZKI czy też właśnie wprowadzaną nowość do NOOTROPOWEJ AROMATERAPII - N-ACTIVE OIL.

Nasze produkty dostępne są przede wszystkim w aptekach. W związku z dynamicznym rozwojem OPTIMA NATURA i rosnącymi potrzebami naszych Klientów w 2019 roku otworzyliśmy nowy obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym i laboratoryjnym gdzie pracujemy w najwyższych standardach GMP. By kontynuować naszą misję pomagania w odkrywaniu na nowo naturalnych olejków eterycznych i ich właściwości przez osoby dbające o swój dobrostan i zainteresowane ogólną poprawą swojego samopoczucia szukamy Kierownika Zakładu. Managera z doświadczeniem w produkcji i organizacji logistyki. Osoby która będzie czuwać nad wdrożonymi procedurami, pracą ludzi, koordynacją działań w zakładzie a i sama niekiedy zawinie rękawy by służyć przykładem. Szukamy liderki/a która/y zaopiekuje się tym miejscem i sprawi, że wspólnie osiągniemy jeszcze większy sukces.

Przewiń do profilu firmy

Możesz mieszkać w dowolnym miejscu, naszą preferencją jest byś był/a w stanie dotrzeć do Firmy maksymalnie w godzinę (Działdowo i okolice np. Nidzica, Brodnica, Mława, Lidzbark, Lubawa i Nowe Miasto Lubawskie, Żuromin, choć Olsztyn, Olsztynek, Ostróda czy Iława też przecież nie są tak daleko) .

Nie spełniasz wszystkich „kryteriów” ale masz argumenty za tym, że świetnie byś się sprawdził(a)? Chcemy je usłyszeć! Prześlij je nam razem z CV.