Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Zakładu

SEMMELROCK STEIN DESIGN Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Wyczółkowskiego 109

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za zarządzania podległym zakładem produkcyjnym.

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta poprzez realizację jakościowych celów produkcyjnych i zadbanie o dostępność produktu do sprzedaży.

  • Rozwój kultury produkcyjnej w oparciu o ciągłe doskonalenie pracowników i procesów, z wykorzystaniem metodologii i odpowiednich narzędzi Lean.

  • Współdziałanie z Działem Zakupów w celu zapewnienia optymalnego poziomu zapasów - kapitału obrotowego w ramach ustalonych celów biznesowych, pozwalającego na realizację planów produkcyjnych.

  • Zapewnienie efektywnego przywództwa poprzez skuteczne zarządzanie, komunikację, motywowanie i rozwijanie podległych pracowników.

  • Wspieranie rozwoju produktu.

  • Efektywne zarządzanie kosztami w ramach ustalonego budżetu i prognoz.

  • Optymalizacja kosztów produkcji.

  • Współtworzenie długoterminowej wizji rozwoju i funkcjonowania zakładu, pozwalającej na wykorzystanie jego potencjału.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne.

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zakładem produkcyjnym lub na stanowisku kierowniczym.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie i przywódcze, w szczególności umiejętność zarządzania zmianą, zarządzania zespołem i jego rozwojem.

  • Umiejętność planowania i zarządzania projektami.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Dobra znajomość odpowiednich przepisów prawa, w tym prawa pracy i bezpieczeństwa pracy.

  • Zdolność do pracy w warunkach stresu i presji czasu.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1).

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość technologii produkcji kostki brukowej.

  • Wiedza z zakresu budowy maszyn.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wiodącym producentem szlachetnej kostki brukowej, płyt oraz systemów ogrodzeń. Wysoka pozycja na rynku polskim i europejskim jest efektem najwyższej jakości naszych produktów, jak również pracy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Przewiń do profilu firmy