Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu

CHEM-GLAS Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Skiereszewo 19, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

CHEM-GLAS Sp. z o.o. sp.k.

Skiereszewo 19

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie obszarem produkcyjno-magazynowym,

  • Prowadzenie stałej analizy i optymalizacji procesów w powierzonym dziale,

  • Kierowanie, planowanie i organizacja pracy podległych pracowników,

  • Prowadzenie projektów w oparciu o Lean Manufacturing oraz propagowanie ich wewnątrz organizacji,

  • Współpraca z innymi działami firmie w zakresie realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (wykształcenie techniczne mile widziane),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 3 lata,

  • Samodzielność w realizacji zadań,

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi i technik zarządzania,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i jasnego przekazywania informacji,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość standardów BHP i ochrony środowiska,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie o ponad 20-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz premię zależną od osiąganych wyników,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Udział w planowaniu inwestycji budowy nowego zakładu,

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

  • Dofinansowanie szkoleń celem podnoszenia własnych kompetencji,

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, które jest wyróżniane wieloma nagrodami takimi jak Gazele Biznesu, Dobra Firma, czy Orły Przedsiębiorczości. Współpracujemy od ponad 20 lat z największymi firmami w Polsce jako wysoko oceniany dostawca surowców chemicznych i opakowań szklanych. Jesteśmy obecni w przemyśle szklarskim, metalurgicznym, spożywczym i chemii gospodarczej.

Przewiń do profilu firmy