Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik zakładu (k/m)

  • Gryfino, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2018-02-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jäger Polska Spółka Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dostawca, zajmujący się produkcją wysokiej jakości komponentów i podsystemów z gumy, tworzyw sztucznych i metalu.
    Jesteśmy częścią niemieckiego rodzinnego holdingu Arnold Jäger, zatrudniającego 140 pracowników w Gryfinie i ponad 1000 pracowników na całym świecie. Od ponad 75 lat Grupa Jäger koncentruje się na projektowanych rozwiązaniach technicznych dla przemysłu, energii odnawialnej, rolnictwa i ochrony środowiska.
    Zaufanie, dynamiczne myślenie i lojalność są głównymi wartościami naszej firmy.

    W naszej lokalizacji w Gryfinie na Pomorzu Zachodnim szukamy

    Kierownika zakładu (k/m)
    Miejsce pracy: Gryfino

    Potrafisz myśleć strategicznie, zaplanować długoterminowe cele i podejmować niezbędne decyzje, zmierzające do realizacji tych celów. Posiadasz doskonałe umiejętności administracyjne i techniczne, które pomogą naszym klientom i pracownikom we współpracy, która zaowocuje osiągnięciem wymaganej jakości produktu i utrzymaniem najwyższego poziomu usług.

    Twoje zadania:

    • Efektywne zarządzanie zakładem produkcyjnym w Gryfinie (produkcja, badania i rozwój, rachunkowość, sprzedaż i HR)
    • Zapewnienie wizji i przywództwa w praktycznym wdrażaniu nowoczesnych metod produkcji (jak Metoda 5S i ciągła metoda poprawy jakości)
    • Osiąganie celów budżetowych w zakresie zysków przedsiębiorstwa
    • Odpowiedzialność za rozwój talentów i przywództwa w przydzielonym zespole zarządzającym, tak by obecni i przyszli liderzy mogli sprostać wyzwaniom dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa
    • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami i innymi pracownikami Grupy Jäger w różnych lokalizacjach na świecie

    Twój profil:

    • Wykształcenie wyższe w dziedzinie produkcji, inżynierii lub biznesu
    • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu w produkcji
    • Znajomość i doświadczenie przy obsłudze systemów ERP, w tym kalkulacji cenowych
    • Znajomość i doświadczenie w zakresie sprzedaży i działalności R&D
    • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne
    • Doświadczenie zawodowe w branży gumowej i tworzyw sztucznych
    • Znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego

    Czekamy na Twoje zgłoszenie. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt
    z Działem Zasobów Ludzkich w naszej siedzibie głównej.

     Arnold Jaeger Holding GmbH                                   Alexander Walter                                           Tel. +49 511 5358 175
              Bissendorfer Str. 6                                               Human Resources                                              www.jaeger-polska.pl
               30625 Hannover                                           bewerbung@jaegergruppe.de