Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zakładu

Betard Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie i organizowanie całokształtu działalności zakładu produkcyjnego,

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników,

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego, w zgodzie z procedurami i wytycznymi firmy,

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i organizacyjnych,

  • współudział w planowaniu produkcji,

  • realizacja celów zakładu pod względem produkcji, kosztów i czasu,

  • odpowiedzialność za BHP w zakładzie produkcyjnym,

  • współpraca z dyrektorami i kierownikami zakładów w grupie BETARD,

  • ciągła analiza i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych dotyczących zakładu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • umiejętność budowania relacji w zespole, rozwiniętych kompetencji w zarządzaniu zespołem (motywowanie, budowanie zaangażowania),

  • zaangażowanie oraz chęć rozwoju zawodowego,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Spółka BETARD działa na rynku producentów budowlanych od wielu lat. Posiadamy sześć zakładów produkcyjnych na terenie kraju. Specjalizujemy się w produkcji zróżnicowanych elementów prefabrykowanych dla budownictwa: kubaturowego – hale magazynowe i przemysłowe, mieszkaniowego po skomplikowane elementy konstrukcji inżynierskich. Celem firmy jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, także nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia. Chcąc sprostać stale rosnącym oczekiwaniom klientów, stawiamy na ciągły rozwój technologiczny oraz podnoszenie kwalifikacji naszej kadry.

Przewiń do profilu firmy