Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu Konstrukcji Stalowych

Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan BarzakO firmie

  • Kapelanka 26, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan Barzak

Kapelanka 26

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie projektami budowy konstrukcji,

  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością procesów produkcji,

  • Zarządzanie pracą zespołu pracowników,

  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn, urządzeń oraz używanych przez pracowników narzędzi i przyrządów,

  • Optymalizacja i wprowadzanie nowych maszyn i sposobów produkcji detali i wyrobów,

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie,

  • Odpowiedzialność za zamówienia materiałów zgodnych z zapotrzebowaniem.

Nasze wymagania

  • Wysokie kwalifikacje poparte minimum 5 letnim doświadczeniem w branży konstrukcji stalowych,

  • Znajomość norm związanych z wykonywaniem konstrukcji stalowych oraz ze spawalnictwem,

  • Znajomość dokumentacji technicznej,

  • Praktyka w wykonywaniu konstrukcji stalowych,

  • Umiejętność organizacji i planowania produkcji oraz zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych,

  • Obsługa komputera, dobra znajomość programów pakietu Ms Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dynamizm w działaniu,

  • Samodzielność, dyspozycyjność, rzetelność, systematyczność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Realizację ciekawych projektów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.