Oferta pracy

Kierownik Zakładu

Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe Darżyno Sp. z o.o.O firmie

  • Lębork, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma

Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe Darżyno Sp. z o.o.

poszukuje pracowników do pracy na stanowisku:

Elektrownia Biogazowa w Darżynie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektrotechnika, automatyka, mechanika);
  • uprawnienia SEP w zakresie dozoru i eksploatacji instalacji elektrycznych do 1kV;
  • znajomość zasad mechaniki i budowy maszyn;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • umiejętność kierowania zespołem i pracy w grupie;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • znajomość zasad prowadzenia prac konserwacyjnych i remontowych urządzeń;
  • dyspozycyjność;
  • znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki;
  • planowanie i przeprowadzanie konserwacji maszyn;
  • planowanie i nadzór nad przeprowadzanymi przeglądami okresowymi obiektów, instalacji oraz urządzeń;
  • wykonywanie bieżących napraw i awarii;
  • udział w projektach udoskonalania procesów technologicznych;
  • planowanie zakupów części zamiennych;
  • zarządzanie pracą podległych pracowników;
  • zarządzanie magazynem oraz zasobami materiałowymi;
  • raportowanie.

Oferujemy:

  • pracę dla stabilnej firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy