Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu

Target Executive Search PolandO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, działającej w rozwijającej się obecnie branży opartej na przetwórstwie chemicznym, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Zarządzanie wszystkimi funkcjami w zakładzie produkcyjnym.
  • Dbanie o ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu zwiększenia stabilności i wydajności procesów oraz wydajności pracy linii produkcyjnych.
  • Zarządzanie i rozwój systemu jakości zakładu.
  • Zapewnienie skutecznej kontroli jakości i przekazywania informacji o jakości produkcji.
  • Utrzymanie i rozwój bazy środków trwałych zakładu (wyposażenie produkcyjne, infrastruktura).
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy personelu.
  • Zarządzanie i dbanie o relacje pracownicze, a także o rozwój personelu zakładu.
  • Przygotowanie rocznego budżetu i planu strategicznego, realizacja odpowiednich działań oraz comiesięczne raportowanie postępów i sprawności zakładu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnych stanowiskach kierowniczych w branży produkcyjnej, działającej w oparciu o przetwórstwo materiałów chemicznych.
  • Doskonałe zrozumienie zagadnień związanych z zarządzaniem produkcją i utrzymaniem ruchu.
  • Doświadczenie w zakresie odpowiedzialności za rachunek zysków i strat.
  • Dobra znajomość funkcji handlowych.
  • Udokumentowane osiągnięcia w zakresie poprawy wydajności procesów produkcyjnych.
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym oraz we współpracy z oddziałami zagranicznymi.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
Wszystkie zainteresowane ofertą osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne