Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu

PPHU POLSTYR Zbigniew Święszek

umowa o pracę
5 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.

Krakowska 134

Młoszowa (pow. chrzanowski)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zakładem produkcyjnym

  • zarządzanie flotą pojazdów

  • optymalizacja i usprawnianie procesów produkcyjnych oraz organizacja pracy zakładu, w tym optymalizacja kosztów produkcji

  • nadzór nad procesami zarządzania efektywnością zakładu

  • określanie celów i ustalanie wskaźników (KPI) pożądanych rezultatów oraz okresowa ocena uzyskanych wyników

  • inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych procesów produkcyjnych i technologicznych oraz działań związanych z obniżaniem kosztów działalności, podnoszenia jakości wyrobów jak również wydajności produkcji

  • rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej;

  • raportowanie

  • inicjowanie działań celem zapewnienia przestrzegania przepisów BHP i budowanie kultury bezpiecznej pracy

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu firmą o profilu produkcyjnym

  • wykształcenie wyższe

  • praktyczna wiedza w inicjowaniu działań mających na celu wdrożenie procesów ciągłego doskonalenia, poprawy efektywności

  • doświadczenie/umiejętności w optymalizacji procesów produkcyjnych

  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych i organizacyjnych nakierowanych na osiąganie wysokiej efektywności w zespole

  • umiejętność samodzielnego podejmowania odpowiedzialnych decyzji

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kategorii B

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

O nas

Firma P.P.H.U POLSTYR Zbigniew Święszek działa na polskim rynku przeszło 35 lat. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów systemu ociepleń z całkowicie polskim kapitałem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie wynikające z prowadzenia działalności w branży produkcji wyrobów budowlanych. W związku z rozwojem firmy i produktów szukamy osób do pracy.