Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu

ZNMR OKONEK SP Z O O

  • Lipowa 45, Okonek
    Okonek, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Lipowa 45

Okonek

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i nadzorowanie przedsiębiorstwem

  • realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych z uwzględnianiem jakości, wydajności, budżetu i terminowości

  • zarządzanie zespołem pracowników

  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących efektywność procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek studiów - budowa maszyn)

  • wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania procesami produkcji

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i menadżerskie, w tym umiejętność współpracy z pracownikami, klientami oraz podwykonawcami

  • umiejętność komunikowania się ze współpracownikami w Niemczech

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • odpowiedzialność , kreatywność i zaangażowanie

To oferujemy

  • umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w firmie nastawionej na ciągły rozwój i doskonalenie procesów produkcji

  • samodzielność na stanowisku pracy

  • udział w realizacji nowatorskich rozwiązań

  • możliwość długoterminowej współpracy

  • samochód służbowy

ZNMR OKONEK Sp. z o.o. to znana ,dynamicznie rozwijająca się firma w branży produkującej kontenery i pojemniki na odpady z kapitałem niemieckim

Przewiń do profilu firmy