Oferta pracy

Kierownik Zakładu / Plant Manager

MZCH Organika S.A.O firmie

  • Pogalewo Wielkie (pow. wołowski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA to jeden z wiodących producentów i przetwórców pianki poliuretanowej w Europie Centralnej i Wschodniej, działający od ponad 55 lat. Produkty ORGANIKI doceniło wiele renomowanych firm meblowych z całej Europy. Wiemy, że to nasi pracownicy budują nasz sukces, dlatego szukamy ludzi, którzy mają determinację i kompetencje, żeby swoimi osiągnięciami przyczyniać się do ciągłego doskonalenia ORGANIKI, firmy pierwszego wyboru wśród producentów mebli w całej Europie.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za zgodną z planami ilościowymi i właściwą pod względem jakości produkcję w zakładzie
  • Odpowiedzialność za przygotowanie planu zatrudnienia, harmonogramów produkcyjnych, planowania materiałowego, planowania mocy produkcyjnych, systemu bezpieczeństwa i higieny pracy, szkoleń
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie i wykonywanie budżetów, kontrolę kosztów oraz za efektywność ekonomiczną produkcji
  • Utrzymywanie nadzoru nad przebiegiem procesu pracy w pionie produkcyjnym
  • Przygotowywanie planów inwestycji oraz sprawowanie nadzoru nad ich wykonaniem
  • Utrzymywanie ścisłej współpracy z innymi działami w zakładzie w celu utrzymania ciągłości, wydajności, jakości i usprawnień procesu produkcji
  • Zarządzanie podległym personelem, rozwiązywanie problemów organizacyjnych i personalnych na produkcji, ocena kwalifikacji pracowników i analiza potrzeb szkoleniowych oraz organizowanie i prowadzenie spotkań produkcyjnych
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i ochrony środowiska
  • Praca z zintegrowanym systemem ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz preferowane w zarządzaniu zespołem
  • Praktyczna znajomość podstawowych narzędzi Lean
  • Silna motywacja do osiągania strategicznych celów firmy
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów, elastyczność w działaniu i umiejętność zarządzania zespołem
  • Czynne prawo jazdy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Otwartość na podróże

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Bogaty pakiet benefitów: kartę sportową Multisport na preferencyjnych warunkach, opiekę medyczną, program PPK
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Wynagrodzenie na poziomie adekwatnym do posiadanych kompetencji
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole, udział w interesujących, nowych projektach
  • Zatrudnienie w profesjonalnym środowisku pracy
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy oraz spełniające wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV  i listu motywacyjnego za pomocą:

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Malborskie Zakłady Chemiczne Organika S.A. w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji i przyszłych rekrutacji na stanowisko Kierownik Zakładu / Plant Manager, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018, poz.1000/.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy