Oferta pracy

Kierownik Zakładu - Plant Manager

Tigura Sp. z o.o. O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Tigura dla swojego Partnera – firmy produkcyjnej z branży chemicznej – poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Kierownik Zakładu - Plant ManagerNumer ref.: Miejsce pracy: Szczecin

OPIS STANOWISKA:

  • Zarządzanie i nadzór na całością działań operacyjnych zakładu produkcyjnego (produkcja, inżynieria produkcji, logistyka wewnętrzna, utrzymanie ruchu, grafiki pracy);
  • Zapewnienie jakości produkcji, bezpieczeństwa pracy, jak i bezpieczeństwa środowiskowego;
  • Proponowanie i wdrażanie własnych rozwiązań podnoszących jakość i efektywność; produkcji, jak i poprawiających bezpieczeństwo pracy i środowiskowe;
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi;
  • Raportowanie i ścisła współpraca z zarządem.

OCZEKIWANIA:

  • Min 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym lub dużą linią produkcyjną/działem produkcji;
  • Umiejętność organizowania pracy ludzi oraz doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem pracowników;
  • Wykształcenie wyższe techniczne najchętniej z zakresu inżynierii chemicznej, inżynierii produkcji, mechaniki, automatyki;
  • Wychodzenie z własną inicjatywą, pomysłowość, innowacyjność, wszechstronność umiejętność wdrażania zmian;
  • Mile widziane doświadczenie w branży chemicznej.

KLIENT OFERUJE:

  • Pracę w innowacyjnej firmie rozwijającej własną nowoczesną technologię;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pewna stabilność zawodowa;
  • Wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia
  • i umiejętności plus system premiowy;
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny, karta sportowa;
  • Pracę w firmie o dobrych opiniach na rynku z dużym ukierunkowaniem na potrzeby swoich pracowników i przyjazną atmosferą.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy