Oferta pracy

Kierownik Zakładu - Produkcja Mebli Tapicerowanych

Grupa Kapitałowa VOXO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca i bezpośrednie raportowanie do Zarządu

  • Odpowiedzialność i bieżące zarządzanie całokształtem operacji w ramach zakładu produkcyjnego (green field ok. 50 FTE)

  • Organizacja, standaryzacja i kontrola procesów

  • Nadzór nad wdrażaniem nowych technologii oraz projektów optymalizacyjnych

  • Koordynacja procesu planowania

  • Współtworzenie i analiza KPI

  • Udział w procesach planowania i zarządzania budżetem zakładu

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii i produkcji mebli tapicerowanych - warunek konieczny

  • Doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym 50-100 osób (jako Dyrektor Produkcji lub Dyrektor Zakładu)

  • Doświadczenie w zarządzaniu operacjami (Łańcuch Dostaw, Produkcja, Planowanie, EHS)

  • Wysoka decyzyjność oraz rozwinięte kompetencje interpersonalne

  • Znajomość systemów ERP (SAP)

  • Wiedza z zakresu narzędzi Lean Manufacturing

  • Język angielski w stopniu umożliwiająca swobodną komunikację (min. B1)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samochód służbowy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Grupa Kapitałowa VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

Trzon grupy stanowią trzy spółki, będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

W związku z uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego (green field) poszukujemy Osoby zainteresowanej rolą Kierownik Zakładu Produkcja Mebli Tapicerowanych

Przewiń do profilu firmy