Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zakładu - Produkcja Spożywcza (M/f)

  • Pomorskie, Pomorskie, pomorskie
  • Kierownik
  • 2017-02-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Kierownik Zakładu - produkcja spożywcza (m/f)

Pomorskie, Pomorskie 23223/001

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z sektora FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownik Zakładu. Jest to nowo tworzone stanowisko w strukturach firmy. Idealny profil to samodzielna osoba, która łączy korporacyjne doświadczenia w zarządzaniu produkcją oraz umiejętności prowadzenia/rozwoju własnego biznesu.

Informacje o kliencie

Nasz klient to międzynarodowa organizacja z sektora FMCG, która jest światowym liderem w swojej kategorii. Firma posiada 3 zakłady produkcyjne w ramach jednej grupy produktowej oraz lokalizacji.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie optymalnego funkcjonowania 1 z 3 zakładów produkcyjnych w ramach grupy
  • Zarządzanie produkcją (planowanie, organizowanie oraz monitorowanie procesu produkcji)
  • Zarządzanie jakością (zapewnienie wszystkich norm jakościowych na obszarze tj. HACCP, GMP, GHP)
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy na podległym obszarze zgodnie z normami BHP i OŚ
  • Tworzenie oraz realizacja strategicznych celów biznesowych w organizacji
  • Zarządzanie kosztami oraz zespołem +/- 200 osób

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie (techniczne lub ekonomiczne)
  • Minimum 4 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu produkcją w sektorze spożywczym
  • Otwartość, komunikatywność oraz orientacja na realizację celów biznesowych
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania jakością i bezpieczeństwem pracy
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów dodatkowych oraz wsparcie w zakresie relokacji
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w firmie o globalnym zasięgu
  • Ciekawe programy szkoleń

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się