Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Zakładu Produkcji Drzewnej

DREWBUDTPO firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 000‐8 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
4 000‐6 000 zł netto (+ VAT) / mies.

DREWBUDTP

Lipowa 23a

Toporów (pow. świebodziński)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem produkcyjnym

  • Odbiór ilościowy i jakościowy surowca

  • Kierowanie pracą podległego zespołu

  • Organizacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych

  • Optymalizacja i doskonalenie procesów produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów

  • Ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej, zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami

  • Przeprowadzanie i nadzór nad inwentaryzacją (miesięczną, roczną)

  • Codzienne raportowanie wyników produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie. Preferowane wyższe techniczne (tartacznictwo/technologia drewna)

  • Doświadczenie w pracy z drewnem

  • Umiejętność planowania i zarządzania zespołem

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Odpowiedzialność, obowiązkowość

  • Dokładność, uczciwość

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ambitne wyzwania zawodowe oraz jasno określone cele

  • Samodzielne stanowisko oraz dużą decyzyjność

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

DREWBUDTP

Rozpoczynamy procesu rozwoju i przekształcania firmy w nowoczesny zakład w związku z tym poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej na nowości, decyzyjnej.

Przewiń do profilu firmy