Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

  • Białystok, podlaskie
  • Kierownik
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    gif

    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • kierowanie i organizacja pracy zakładu produkcyjnego
    • kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym, realizacja planów produkcyjnych
    • nadzór nad 70-osobowym zespołem podległych pracowników (organizacja pracy, planowanie i   przydział zadań, kontrola wykonania zleconych zadań)
    • zarządzanie bezpieczeństwem na terenie zakładu
    • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego
    • nadzór nad utrzymaniem w sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych ; dbanie o park maszynowy w zakresie bezawaryjnej realizacji zadań oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
    • optymalizacja procesów produkcyjnych poprzez analizę i kontrolę kosztów ; wdrażanie rozwiązań pozwalających na efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich, wyposażenia
    • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących bieżącej i planowanej produkcji
    • współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją i zespołem- warunek konieczny
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min 50 os.) - warunek konieczny
    • wiedza techniczna z zakresu procesów produkcyjnych i około produkcyjnych
    • doświadczenie w branży gospodarki odpadami będzie dodatkowym atutem
    • wysokie umiejętności organizacyjne, kierownicze oraz komunikacyjne
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu, rozwiązywaniu problemów

     Oferujemy:

    • umowa o pracę lub kontrakt managerski
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w kwocie 10 000,00 zł brutto
    • realna możliwość uzyskania wynagrodzenia bonusowego
    • rozwój w strukturach przedsiębiorstwa

    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."