Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A.O firmie

  • Toruńska 155, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A.

Toruńska 155

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • terminowe realizowanie zamówień Klientów

  • bieżące nadzorowanie i usprawnianie procesu produkcyjnego

  • kontrola i planowanie zadań produkcyjnych

  • monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem jego jakości i efektywności

  • dbałość o efektywność wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych

  • udział w uruchamianiu nowych projektów

Nasze wymagania

  • praktyczne i bezpośrednie zarządzanie zespołem produkcyjnym

  • wykształcenie wyższe, najlepiej o profilu zarządzanie i organizacja produkcji lub inżynieria produkcji

  • inicjatywa, dynamizm w działaniu,

  • sukcesy w zarządzaniu produkcją

  • znajomość nowoczesnych zasad, metod i technik organizacji pracy i funkcjonowania zakładów produkcyjnych

  • umiejętność organizacji pracy i motywowania zespołu pracowników

Mile widziane

  • wiedza branżowa z zakresu budowy maszyn przemysłu gumowego.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil" S.A. to przedsiębiorstwo z 100-letnią tradycją w produkcji wyrobów gumowych i pierwszy producent węży hydraulicznych w Polsce. W ofercie produkcyjnej Stomilu znajdują się węże hydrauliczne i przemysłowe, płyty i wykładziny gumowe, mieszanki gumowe, artykuły techniczno-gumowe i profile wytłaczane, które mają szerokie zastosowanie w wielu sektorach gospodarki..

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.