Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

  • Gościcino (pow. wejherowski), Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-07-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Libet S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych WIG 80.  Jesteśmy kreatorem architektury i otoczenia inwestycji mieszkalnych, usługowych i infrastruktury drogowej. Oferujemy kompleksowe doradztwo dla naszych Partnerów Biznesowych. We własnym zakresie tworzymy i produkujemy kostkę brukową, elementy ogrodzeń, tarasów i fasad oraz architektoniczne formy betonowe Firma posiada 15 zakładów produkcyjnych na terenie całej Polski. Nasze wyroby i ich kompozycje prezentujemy w dwóch ogrodach wystawowych  w Łodzi i Libiążu. Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Inspiracje czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji. W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy szeroka gamę naszych wyrobów, które wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni co pozwala na stosowanie niestandardowych rozwiązań zagospodarowania nawierzchni. Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji nawierzchni i ogrodów. Firma cieszy się uznaniem rynku pracy i konsumentów, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia (okolice), Gościcino (pow. wejherowski)
    Nr ref.: KZ/07/18

    Zadania:

    • Nadzór nad bieżącą produkcją,
    • Planowanie i nadzór nad remontami linii technologicznych;
    • Zapewnienie sprawnego i efektywnego kosztowo działania podległego zakładu,
    • Przygotowanie budżetów kosztowych i inwestycyjnych zarządzanego zakładu produkcyjnego oraz kontrola ich realizacji,
    • Dbałość o zapewnienie bezpieczeństwa w podległym zakładzie zgodnie z polityką firmy i we współpracy z osobami odpowiedzialnymi za BHP,
    • Organizacja oraz nadzór nad pracą podległego zespołu.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku w dziale produkcji,
    • Znajomość zasad zarządzania jakością i aspektami środowiskowymi,
    • Umiejętność organizowania i planowania produkcji oraz wiedza związana z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych,
    • Znajomość obsługi komputera (MS Office),
    • Doświadczenie w efektywnym kierowaniu ludźmi,
    • Znajomość branży oraz produktów- będzie dodatkowym atutem,
    • Zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność i przedsiębiorczość,
    • Zdolności organizacyjne oraz interpersonalne,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach nowoczesnej organizacji,
    • Szeroki zakres zadań i kompetencji,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Potrzebne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kierowanie CV z dopisanym nr referencyjnym za pomocą przycisku:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych załączonych w dokumentach aplikacyjnych ( CV i liście motywacyjnym) zgodnie z rozporządzeniem UE z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE , na potrzeby realizacji aktualnie trwającego procesu rekrutacji w Grupie Kapitałowej Libet, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Michalczyka 5.”