Logo Pracuj.pl

Kierownik zakładu produkcyjnego

Blum Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jasin (pow. poznański)
    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Współokreślanie oraz wdrażanie długoterminowych celów firmy
  • Tworzenie strategii rozwoju podległego obszaru i jej realizacja
  • Współdecydowanie w kwestiach strategicznych dotyczących całej firmy
  • Zarządzanie podległymi zespołami: odpowiedzialność za rozwój zespołów i dostosowanie kompetencji do rozwijającego się obszaru
  • Długoterminowe planowanie zasobów ludzkich niezbędnych do realizacji procesów produkcyjnych
  • Koordynacja działania zakładu produkcyjnego: określanie celów produkcyjnych oraz odpowiedzialność za ich realizację, przygotowywanie rocznego planu możliwości produkcyjnych i inwestycji oraz odpowiedzialność za funkcjonowanie zakładowej szkoły zawodowej
  • Współpraca z centralą w Austrii: wspieranie współpracy międzynarodowej oraz budowanie sieci powiązań
  • Odpowiedzialność za ustalanie budżetów inwestycyjnych i planów rozwoju zakładu produkcyjnego
  • Powoływanie zespołów projektowych i odpowiedzialność za koordynację projektów przenosin maszyn w Blum Polska
  • Przygotowywanie raportów oraz zapewnienie otwartej komunikacji w relacji z centralą firmy

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym w międzynarodowej firmie; doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zespołów
  • Wykształcenie wyższe: zarządzanie i inżynieria produkcji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Orientacja na ludzi i umiejętność pracy w elastycznej strukturze
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne: zbierania danych, agregowania informacji i podejmowania decyzji w oparciu o fakty
  • Umiejętność planowania długoterminowego i opracowywania długoterminowych strategii oraz umiejętność pogodzenia działań zarządczych z zadaniami operacyjnymi

To oferujemy

  • możliwość zarządzania nowoczesnym zakładem produkcyjnym
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • kartę MultiSport
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • dofinansowanie obiadów na kantynie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dyżury lekarza w biurze
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Blum Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem na rynku okuć meblowych. W nowoczesnym centrum montażowo – logistycznym, zlokalizowanym w Jasinie k. Swarzędza, ponad 450 osób pracuje nad tym, żeby dostarczać naszym klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty. Posiadamy trzy w pełni zautomatyzowane magazyny wysokiego składowania. Rozwój to słowo, które nieustannie nam towarzyszy.

Chcesz rozwijać się razem z nami? Dołącz do naszego zespołu!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie raportowała bezpośrednio do Członka Zarządu oraz będzie członkiem zespołu Management Team w Polsce.

Kierownikowi Zakładu Produkcyjnego będą podlegały działy: montażu i pakowania, tworzyw sztucznych, utrzymania ruchu, zapewnienia jakości oraz inżynierii produkcji.

Głównym zadaniem będzie zapewnienie długoterminowej funkcjonalności podległego obszaru i realizacja wyznaczonych celów.

Kierownik zakładu produkcyjnego, Jasin (pow. poznański)