Oferta pracy

Kierownik Zakładu Produkcyjnego (k/m)

TrenkwalderO firmie

  • Tczew, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer ref.: KZP/TCZ/0621

Główne zadania:

  • kierowanie zakładem produkcyjnym,
  • przygotowywanie planów produkcyjnych i nadzór nad ich prawidłową realizacją,
  • wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w sferze produkcji,
  • odpowiedzialność za prawidłową realizację budżetu oraz optymalizację kosztów działalności podległych struktur,
  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • wprowadzanie działań mających na celu rozwój firmy,
  • współpraca z dostawcami surowców wykorzystywanych przy produkcji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika zakładu w firmie produkcyjnej lub w dziale produkcji, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży stolarki okiennej lub branży obróbki szkła,
  • doskonałej znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem zakładem produkcyjnym,
  • umiejętności organizowania i planowania produkcji,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania jakością,
  • zdolności organizacyjnych,
  • inicjatywy i przedsiębiorczości.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilną pracę na samodzielnym stanowisku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menadżerski,
  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miejsce pracy: okolice Tczewa.

Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Ogłoszenie archiwalne