Oferta pracy

Kierownik zakładu produkcyjnego

SMAKMAK Sp. z o.o. Sp. k. O firmie

  • Leszno, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Producent wyrobów garmażeryjnych i dań gotowych
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem produkcyjnym zakładu
  • Nieustanna optymalizacja procesów produkcyjnych i dbanie o wzrost rentowności
  • Nadzorowanie i monitorowanie efektywności pracy zespołu
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • Przygotowywanie kluczowych wskaźników kosztowych, raportów i analiz
  • Kalkulacja kosztów produktów oraz sprzedaży
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Koordynowanie procesów inwestycyjnych zakładu związanych z realizacja planów sprzedażowych.
  • Wprowadzanie wypracowanych razem z grupą standaryzacji procesów produkcyjnych i organizacyjnych
  • Zarządzanie zespołem pracowników

Profil kandydata:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Co najmniej 5 - letnie doświadczenie w kierowaniu zakładem produkcyjnym BRANŻY SPOŻYWCZEJ
  • Umiejętność pracy w zmiennych i dynamicznych warunkach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wyzwań środowisku produkcyjnym
  • Możliwość współtworzenia dynamicznego i rozwijającego się przedsiębiorstwa,
  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego.
  • Możliwość współtworzenia dynamicznie rozwijającej się firmy;
  • Swobodę działania na odpowiedzialnym stanowisku
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem uzależnionym od zaangażowania;

APLIKACJE PROSIMY KIEROWAĆ ZA POMOCĄ PRZYCISKU:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy