Oferta pracy

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

ROBINSONS POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Usługowa 28
    Leszno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

ROBINSONS POLSKA sp. z o.o.

Usługowa 28

Leszno

Kierownik zakładu produkcyjnego

Główne zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie produkcją w zakładzie;
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • Nadzorowanie i monitorowanie efektywności pracy zespołu oraz zapewnienie powtarzalności i jakości produktu;
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego;
  • Przygotowywanie raportów z produkcji oraz  analiz kosztów produkcji;
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • Zarządzanie zespołem pracowników.

Profil kandydata:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w kierowaniu produkcją.
  • Umiejętność pracy w zmiennych i dynamicznych warunkach.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wyzwań środowisku produkcyjnym.
  • Możliwość współtworzenia dynamicznego i rozwijającego się przedsiębiorstwa.
  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego.
  • Swobodę działania na odpowiedzialnym stanowisku.
  • Realny wpływ na rozwój firmy.
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem uzależnionym od zaangażowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy