Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

KONTUR Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny podział prac pomiędzy członków zespołu, kontrola terminowości i jakości wykonania zadań;

  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną;

  • Odpowiedzialność za terminową realizację zleceń produkcyjnych;

  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji (ścisła współpraca z magazynem oraz działem zakupów);

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz dyscypliną na stanowiskach pracy;

  • Planowanie zużycia surowców w oparciu o plan produkcji. Zgłaszanie zapotrzebowania;

  • Nadzór nad przestrzeganiem technologii produkcji. Kontrola jakości na każdym etapie procesu;

  • Zapewnienie ciągłości i wydajności procesu produkcyjnego. Współpraca ze służbami utrzymania ruchu;

  • Sporządzanie raportów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Doskonałe zdolności organizacyjne;

  • Samodzielność i umiejętność efektywnego planowania;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Odpowiedzialne stanowisko, w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwość rozwoju i pogłębiania doświadczenia zawodowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dobrą atmosferę pracy;

  • Kartę MultiSport;

  • Ubezpieczenie grupowe.

Kontur Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów do poziomego znakowania dróg. Stawiamy na jakość i profesjonalizm według najwyższych standardów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Zakładu Produkcyjnego.

Przewiń do profilu firmy