Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zakładu produkcyjnego

EUROCAST INDUSTRIES sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Morawica (pow. krakowski)

    Morawica (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym zgodnie ze strukturą organizacyjną przy optymalnym wykorzystaniu zasobów, materiałów i środków,

  • Realizacja celów zakładu pod względem produkcji (m.in. terminowości i płynności przebiegu procesów),

  • Ciągła analiza i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych dotyczących podległego obszaru, w tym działań w zakresie poprawy produktywności, obniżania kosztów i poprawy jakości,

  • Zapewnienie czystości, ładu, pracy zgodnej z zasadami i normami, w tym także BHP.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość branży obróbki skrawaniem poparta minimum 5-letnim doświadczeniem na stanowisku kierownik/technolog/konstruktor,

  • Rozwinięte kompetencje w zarządzaniu zespołem (w tym motywowanie i budowanie zaangażowania, uzgadnianie celów, monitorowanie),

  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą oraz konstruowaniu oprzyrządowania i wdrażaniu nowych projektów,

  • Mocno rozwinięte zdolności organizacyjne, orientacja na realizację wyznaczonych celów,

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP. Mile widziane uczestniczenie we wdrożeniu systemu ERP w swoim obszarze,

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się i rozwijającym środowisku.

To oferujemy

  • Pracę w nowym i nowoczesnym parku maszynowym,

  • Realny wpływ na rozwój organizacji,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i pakietem benefitów,

  • Możliwość szkoleń i rozwoju swojego, jak i prowadzonego zespołu,

  • Praca w branży niewrażliwej na zawirowania rynkowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Międzynarodowa firma z ugruntowaną pozycją na rynku, w związku ze zmianą struktur, rozwojem i budową nowego zakładu obróbki skrawaniem w okolicach Balic poszukuje doświadczonych, pełnych pasji i zaangażowania kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zakładu Produkcyjnego / Plant Manager.